Bozppo.net

Nabízíme

img
Led
30
admin  

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci BOZP je souhrn všech výchovných, organizačních, technických a dalších opatření, k bezpečnosti  vedoucích ochraně zdraví nejen zaměstnanců. Tato opatření je třeba soustavně kontrolovat . Základním právním předpisem BOZP je zákoník práce  který společně s prováděcími předpisy udává práva a povinnosti zaměstnavatele a zaměstnanců.

 

 

Komplexní služby v oblasti :

 • POŽÁRNÍ OCHRANY (PO)
 • BEZPEČNOSTI A OCHRANY ZDRAVÍ PŘI PRÁCI (BOZP)
 • KOORDINÁTOR BOZP NA STAVENIŠTÍCH (KOO)

 

DOKUMENTACE PO A BOZP

Dokumentace PO a BOZP – Dokumentace PO a BOZP pro stavby – Poradenství – Kontroly – Zastupování – Hodnocení rizik prací – Kolaudace a rekolaudace nových staveb a přestaveb objektů, vypracování požárně bezpečnostního řešení stavby – vybavení staveb protipožárním zařízením atd.

 

ŠKOLENÍ

Školení požární ochrany a bezpečnosti práce – školení obsluhy tlakových nádob a zdvihacích zařízení – školení topičů – školení obsluhy motorových pil a křovinořezů – a další.

 

TECHNICKÉ ČINNOSTI – kontroly a revize

hasící přístroje – hydrantové systémy – elektro zařízení – hromosvody – komíny – tlakové nádoby – zdvihací zařízení – plynová zařízení – odborné prohlídky kotelen – A další vyhrazená technická zařízení ve vztahu k PO a BOZP.

 

DODÁVÁME

hasící přístroje – hydrantové systémy – autonomní hlásiče požáru – bezpečnostní tabulky a značky – ochranné pracovní pomůcky a oděvy – atd.

 

KOORDINÁTOR BOZP na staveništích

Koordinace BOZP při přípravě stavby – Koordinace BOZP v průběhu stavby – vypracování povinné dokumentace BOZP ke stavbám – kontrolní prohlídky staveb – a další související.

 

Vážení obchodní přátelé, zákazníci

Dovolujeme si Vás oslovit a nabídnout Vám naše služby. Stručně řečeno nabízíme zabezpečení jakékoliv činnosti v oblasti požární ochrany, bezpečnosti ochrany zdraví při práci (dále jen PO a BOZP), a zajištění služeb Koordinátora BOZP na staveništích od zpracování základní ze zákona povinné dokumentace, až po provedení technických činností, vyřizování odborné agendy a přímé zastupování při jednání se zástupci státní zprávy. Dále také zajišťujeme služby v oblasti – revize komínů, hromosvodů, elektro zařízení, vypracování požárně bezpečnostního řešení stveb, kolaudace a rekoladudace nových i stávajích staveb.

 

JSME SCHOPNI ZAJISTIT A PROVÉST I DALŠÍ SLUŽBY KTERÉ ZDE NEJSOU

POKUD JSTE VÝŠE NENALEZLI TO CO PRÁVĚ HLEDÁTE NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT. JSME SCHOPNI ZAJISTIT A PROVÉST I DALŠÍ SLUŽBY KTERÉ ZDE NEJSOU NEUVEDENÉ.

*

Nejnovější komentáře

  Sledujte nás na Facebooku  Květen 2019
  Po Út St Čt So Ne
  « Led    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  

  Novinky na email

  Name
  Email *

  Návštěvnost

  TOPlist